OG 1

AWS/ASME SFA - 5.2 R45
EN 12536 O I
TS 3623 EN 12536 O I
Oksi-asetilen kaynağı için düşük karbonlu kaynak telidir. 310 N/mm² ye kadar dayanımların istendiği düşük karbonlu çeliklerin ve dökme çeliklerin birleştirmelerinde kullanılır. Otomotiv kaportasındaki yırtık bölümlerin tamirinde, çok fazla deformasyon olmuş parçaların tamirinde, çelik sacların ve plakaların birleştirilmesinde, doğrultma, eğme gibi işlemlerin yapıldığı yüksek ısı girdisi, ön tav ve kaynak sonrası son tav gereken borulama sistemlerinin kurulumunda, kaynak işinin karmaşıklığına ve kaynak pozisyonuna bağlı kalmaksızın kullanılabilir. Kaynak dikişinin sünekliği ve işlenebilirliği yüksektir. Kaynak nötr alev ayarında yapılmalıdır. Akıcı bir kaynak banyosuna sahiptir.
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

OG 2

AWS/ASME SFA - 5.2 R60
EN 12536 O II
TS 3623 EN 12536 O II
Oksi-asetilen kaynağı için düşük karbonlu kaynak telidir. 410 N/mm² ye kadar dayanımın istendiği düşük karbonlu çeliklerin ve dökme çeliklerin birleştirmelerinde kullanılır. Doğrultma, eğme gibi işlemlerin yapıldığı yüksek ısı girdisi, ön tav ve kaynak sonrası son tav gereken, enerji santrallerinde ve petrokimya sanayinde karbonlu çeliklerin imal edilmiş boruların birleştirilmesinde ve tamirinde, makina ve tarım ekipmanların tamirinde, çelik plakaların ve çelik dökümlerin birleştirilmesinde kaynak işinin karmaşıklığına ve kaynak pozisyonuna bağlı kalmaksızın kullanılabilir. Kaynak dikişinin sünekliği ve işlenebilirliği yüksektir. Kaynak nötr alev ayarında yapılmalıdır. Akıcı bir kaynak banyosuna sahiptir.
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TG 1

AWS/ASME SFA - 5.18 ER70S-3
EN ISO 636 - A W 42 3 W2Si
TS EN ISO 636 - A W 42 3 W2Si
Alaşımsız çeliklerin, ince taneli çeliklerinin ve boruların kaynağında kullanılan TIG kaynak telidir Özellikle galvanizli ve boyalı malzemelerin kaynağında çok iyi sonuç verir. Alaşımsız ve düşük alaşımlı çeliklerden imal boru hattı, kazan ve tankların kaynaklarına, ayrıca ince kesitli metallerin kaynağına ve tamir kaynaklarına uygundur. Kimya, petrokimya, su ve doğalgaz boru bağlantılarının kök ve kapak pasolarında güvenle kullanılır. Az cüruf oluşturur ve düzgün kaynak dikişleri verir. İnce ve homojen bakır kaplaması telin paslanmaya karşı direncini arttırır.
Gazaltı (MAG) Kaynak Teli: MG 1
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TG 2

AWS/ASME SFA - 5.18 ER70S-6
EN ISO 636 - A W 46 2 W3Si1
TS EN ISO 636 - A W 46 2 W3Si1
DIN M. No. 1.5125
Alaşımsız çeliklerin, ince taneli çeliklerinin ve boruların kaynağında kullanılan TIG kaynak telidir. Kimya, petrokimya, su ve doğalgaz borulamalarında, tank ve kazan bağlantı bölümlerinde kök ve kapak paso kaynaklarında güvenle kullanılır. Ayrıca ince kesitli metallerin kaynağına ve tamir kaynaklarına uygundur. İnce ve homojen bakır kaplaması telin paslanmaya karşı direncini arttırır.
Gazaltı (MAG) Kaynak Teli: MG 2
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TG 3

AWS/ASME SFA - 5.18 ER70S-6
EN ISO 636 - A W 46 3 W4Si1
TS EN ISO 636 - A W 46 3 W4Si1
DIN M. No. 1.5130
Alaşımsız çeliklerin, ince taneli çeliklerinin ve boruların kaynağında kullanılan TIG kaynak telidir. Yüksek mekanik dayanım özellikleri verir. Kimya, petrokimya, su ve doğalgaz borulamalarında, tank ve kazan bağlantı bölümlerinde kök ve kapak paso kaynaklarında güvenle kullanılır. Ayrıca ince kesitli metallerin kaynağına ve tamir kaynaklarına uygundur. İnce ve homojen bakır kaplaması telin paslanmaya karşı direncini arttırır.
Gazaltı (MAG) Kaynak Teli: MG 3
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TG 102

AWS/ASME SFA - 5.18 ER70S-2
EN ISO 636 - A W 42 2 W2Ti
TS EN ISO 636 - A W 42 2 W2Ti
Alaşımsız ve düşük alaşımlı çeliklerin TIG kaynağında kullanılan mikro-alaşımlı kaynak telidir. İçeriğindeki titanyum (Ti) ve aluminyum (Al) mikro-alaşımlardan dolayı özellikle galvanizli, boyalı, kirli ve paslı malzemelerin tek pasolu kaynağı için kullanılır. Alaşımsız ve düşük alaşımlı çeliklerden imal boru hattı, kazan ve tankların kaynaklarına, ayrıca ince kesitli metallerin kaynağına ve tamir kaynaklarına uygundur. İnce ve homojen bakır kaplaması telin paslanmaya karşı direncini arttırır.
Gazaltı (MAG) Kaynak Teli: MG 102
DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
TOP